V prvním kole Ligy FA, ​​Paříž 2-0 porazil Amiens a před začátkem hry se objevil Neymar na stadionu Prince of Paris Park, kde se setkal s fanoušky a řekl, že přišel do Paříže dělat historii. Neymar nezačal debutovat v prvním kole, což v Paříži vyvolalo spoustu fanoušků, ale on přišel na stadion Prince Parku v Paříži, hodil hodně fotbalu a dresy na fanoušky scény a fanoušci scény hlasitě zakřičeli , "Neymar, Neymar." Neymar od dítěte k muži až po nejdražší hvězdu na světě. Levné dětské fotbalové košile jsou vhodné k výběru. Neymar je naše idol, Dětské Fotbalové Dresy, chtít nosit levné fotbalové košile, které děti nenechte ujít.

"Jsem velmi rád, že je to pro mne skvělý sen, velkou výzvou, jsem ochoten vyhrát mistrovství s vámi, potřebuji vaši podporu, jsem tady dělat historii," řekl Neymar. Navíc Neymar také ve francouzštině řekl dvě slova: "Paříž je zasněná", "Tady je Paříž".Dětský fotbalový dres Neymar, na sobě idol košile vyjadřovat podporu.

Předtím se domnívalo, že Neymarův vstup do Paříže byl do značné míry inspirován Alvesem, zatímco brazilský obránce řekl: "Neymar na mě působil velmi důležitě, když jsem přišel sem." Lidé si myslí, že Neymar je ještě dítě, 18leté ještě váhavé dítě. Ale dítě poroste, stane se člověkem a rozhodne se. Člověk musí být statečný, pokud se nebojí nějakého rozhodnutí. "Lidé se vždy setkávají s různými obtížemi, ale musíme být silní a potíže se stanou minulostí." Chci to Koupit Levné fotbalové košile, můžete si koupit! Hodně fotbalové košile vypadají dobře.