Real Madrid je nyní v nejlepší době, vyhrál tři ligy šampionů za čtyři roky, nová dynastie se rodí, a jako vedoucí družstva je Ronaldo nepochybně největší hráč a portugalský národní tým, ať už Manchester United nebo Dnešní Real Madrid, vyhrál Grand Slam, může říci Ronaldo klubovou kariéru bez jakékoliv diskuse a pochybnosti, je absolutní hlavní hráči. Pokud jste jeho fanouškem, naši webová stránka má levné fotbalové košile, které splní vaše potřeby.

 

Ale Ronaldo také toužil bojovat o větší čest za svou zemi, loňský finále Evropského poháru, Ronaldo byl zraněn, ale příběh skončil velmi dobře, po Evropském poháru, Ronaldo je největším cílem je jen poslední, to je další Ročník světového poháru. Ale v konfederačním poháru portugalský národní tým odhalil největší problém týmu, tedy že skupina středního obránce stárne. Fonte 33 let, Pepe 34 let, Bruno-Alves 35 let, dokonce i náhradní zpáteční Lewis-Neto je již 29 let a poté ve srovnání s talentem Zlatého věku lze říci, že portugalský národ Tým v centrální obránce pozice v obrovském úzkém proudu. Ačkoli naše hvězda Idol narazí na kariéru úzký, můžeme si vybrat Portugalská fotbalová košile podporovat je.

 

Je dobře známo, že v každé knockoutové fázi poháru je vynikající obrana základní zárukou šampionátu a centrální obránce je jádrem obrany, jsou poslední brankou před brankářem, takže portugalský národní tým to Chyba je nepochybně velmi smrtící, možná že poslední Ronaldo sen dopad bude rozbit. Není to žádný problém pro Portugalsko vstoupit do mistrovství světa, ale mistři jsou beznadějní. Ať už můžou vyhrát šampionát, nebo ne, musíme je podpořit. Můžete Navštivte naši webovou stránku s fotbalovými košilemi vybrat si oblíbené fotbalové košile.