Real Madrid zahájil novou sezónu ve Španělsku, s 3-0 vítězstvími. Avšak pečlivé média zjistily, že čísla a názvy za košile Real Madrid měly nějaké jemné změny. Čísla a názvy za košile Real Madrid mají některé jemné rozdíly v rozdílech písma. Oficiální pravidla La Liga musí mít všechny španělské a západní dresy a jména družstva, které musí být jednotné, formát písma a velikost jsou konzistentní, což bylo schváleno Španělským fotbalovým svazem. Real Madrid se nejprve nechtěl změnit, ale nakonec přijal pravidla Španělska. Ačkoli Madridský dres se změnil, musíme to podpořit. Děti jsou hrdí, že nosí Dětské Fotbalové Dresy. Děti, které nosí levné fotbalové košile, budou cítit podporu své oblíbené fotbalové hvězdy.

Poté, co potvrdil další zastávku, poděkoval Realu Madrid a poděkoval klubu Real Madrid a všem lidem, kteří mu pomohli. "Od včerejška jsem nebyl hráč fotbalového klubu Real Madrid, přišel jsem do tohoto klubu ve věku 6 let, což mi pomohlo hodně, když jsem vyrostl jako fotbalista a hlavně mě naučil, jak být mužem." Když jsem sem přišel, cítil jsem se jako dítě a když jsem odešel, cítil jsem se jako muž. Zůstal v Realu po mnoho let a po dlouhých letech následují Real Madrid. Děti Dětský fotbalový dres Real Madrid, mají rádi Real Madrid. Zde je webová stránka fotbalového chlapa Real Madrid o fotbalové košili.

Není snadné odejít z domova, ale teď bych měl jít do klubu, jako je Lyon, s dlouhou historií, abych splnil nové výzvy a dosáhl nových cílů. Rád bych poděkoval všem hráčům, trenérům, členům koučovacího týmu, fyzioterapeutům, lékařským týmům a zaměstnancům klubů, kteří zde byli, abych jim poděkoval všem, abych získal moje současné postavení, zejména díky Realu Madrid, kde jsem strávil roky Úspěch a úspěch. Děkuji! Je člověk, který ví, jak být vděčný. Pokud potřebujete Koupit Levné fotbalové košile, sem sem koupit. Cena je levná a kvalita je dobrá.