Koncepční návrh druhé barcelonské výstroje je nesmírně odvážný a avantgardní, což je nepochybně vzrušující návrhářský plán. Aby odrážel výrazný postoj Barcelonského klubu v mezinárodním fotbalu, využívá druhá pryč nejmodernější technologie aeroswift, která může dát tkaninům lepší výkon a lepší detaily. Barcelonský druhý hostující tým, který vezme purpurově černé jako hlavní dno pigmentu, šortky, ponožky designového stylu, je nesmírně románský, odvážný, tento a červený a modrý pluk v mezinárodním fotbalovém zápase fotbalového zápasu docela sluší. Měli byste si vybrat Dětské Fotbalové Dresy kit jako dárek pro děti. V této košili zaujímá pozici límec zřetelně moderní minimalistický styl, zatímco výrazné geometrické vzory vrchlíků a ponožek umožňují, aby se oblečení postavilo kdekoliv.

Na obou stranách blůzy návrhář přidává jasně oranžové pruhy do polohy ramen a návrh mozaiky se přidává k ramenům. Koncepce druhého pryčového košile červené a Modré legie se shoduje se stylem slavné budovy v Barceloně. Navíc je jersey back a číslo na šortkách také jasně oranžové barvy. Za kabátem je slovo "Barca", které může reprezentovat jak barcelonský klub, tak velké město Barcelona. Je pozoruhodné, že designér velmi dobře navrhl druhou barcelonskou dresu z Barcelony. Kromě toho jsou geometrické vzory na špičkách a šortkách také v souladu s charakteristikami profesionálního fotbalu. Na obou stranách kabátu a šortky není výkon tkaniny jasně oranžového proužku stejný jako tkanina v hlavní části týmového obleku. Děti se rozhodly mít Fotbalové Dresy Barcelona levně jsou velmi dobré, návrhář designu fotbalového dresu Barcelona fotbalové košile je velmi krásná. Když fotbalové pole hráče běží rychle, oblast proužku může maximalizovat průchodnost vzduchu při současném snížení teploty povrchu těla, ale také umožňuje sportovcům volně provádět větší technické pohyby.

V procesu vytváření ponožky sponzorská společnost také přijala nejmodernější technologii, díky níž se nohy a tenisky hráčů lépe hodí. Navíc "Barca" na ponožkách ve fotbale je také jasně oranžová barva. Zástupce Barcelony Roberto řekl: "Jako hráč vždycky chcete být plný důvěry v fotbalové hřiště a jsem hrdý na to, že jsem byl schopen nasadit tento nový barcelonský dres, město a kulturu zde napadly." "Nový nový barcelonský dres se bude konat 27. září v zápase ligy UEFA proti portugalským sportům." Chcete-li se dozvědět více o druhém obleku v Barceloně, Dětské Fotbalové Dresy, věnujte nám více pozornosti.