Barcelonský nový Dembele přišel včera ráno do Barcelony a v mediálním rozhovoru řekl, že jeho sen se stal skutečností. "Jsem velmi rád, že jsem přišel do Barcelony a vždycky jsem snil o tom, že se k tomuto týmu přidám." Teď jsem tady, jsem šťastný, že se můj dětský sen splnil. "Barcelona je nejlepší klub na světě a má nejlepší hráče na světě." Musím tvrdě pracovat pro Barcelonu a seznámit se s mými spoluhráči. "Musíme se naučit od Dembele, děti, které rádi hrají fotbal, se dívají na tuto webovou stránku Dětské Fotbalové Dresy. Existuje mnoho nových levných fotbalových košil.

Sledoval jsem Barcelonu od svých 8 let a mám velmi rád Barcelonu a jsem vždycky ohromen španělskými šampiony a Ligou mistrů. Když jsem se dozvěděla, že chci vstoupit do Barcelony, nemohl jsem uvěřit, že je to pravda, dokud nebudu na Nou Camp. Necítím se pod tlakem, protože při vstupu do Barcelony mě dělá velmi šťastná a udělám to nejlepší. "Děti, jako jsou fotbalové trička z Barcelony, si na této linkové adrese mohou vybrat dresy z Barcelony," řekl.Dětský fotbalový dres Barcelona mají svůj vlastní tištěný dres. Snaha co nejdříve vstoupit do Barcelony.

Protože je to nahradit Neymara, tak samozřejmě mnoho lidí porovná Dembele a Neymar. Z hlediska samotných vlastností by však měl být nejbližším hráčem k Neymaru v Evropě a na světě kromě samotného Neymaru.Koupit Levné fotbalové košile. Fanoušci potřebují podívat na fotbalovou košili. Všechny druhy levné fotbalové košile jsou dobré kvality.