Před několika dny se v místních médiích objevila 25-ti nominální výběrová listina pro cenu Jintong v roce 2017. Dortmund je Plisic, Barcelona Dembélé a Manchester United Rashford byli vybráni. Ve svém nedávném rozhovoru s fotbalovým manažerem v Dortmundu byl přesvědčen, že Plisic vyhrál cenu Jintong. Tyto Levné fotbalové dresy jsou levné, vítáme, abychom pochopili jeho vlastnosti.

Místní média vydala seznam 25 kandidátů za 2017-rok ceny Jintong, v tomto seznamu Dembélé, který se připojil k Barceloně v létě s 147 miliony eur (pevný plus nejvyšší float), Rashford a Milán je hlavní Menchendonaruma byl vybrán, a výše uvedené byly považovány za oblíbené pro výhru ceny Jintong. Dortmundský mladík Plisic také úspěšně vybral pro 25-členný shortlist, i když ne tak dobře známý jako jen málo lidí, ale manažer Plisic získal cenu Jintong plnou důvěry: "Musí vyhrát tuto čest, být dobrým hráčem, má velmi vysoký talent, každý týden mi ukázal skvělý stav, je velmi důležité, že je rychlý, silný a plný zručností. Chce se zlepšovat a dobře, má jasnou budoucnost. "Podporujte fanoušky Dortmundu, vyberte si Fotbalové Dresy Dortmund a mnoho fanoušků Dortmundu nosí fotbalové košile Dortmundu."

Plisic je tréninkový hráč v Dortmundu. On byl mladý a slavný, a v dubnu 17, 2016 Dortmund hra proti Hamburgu, Plisic se stal nejmladším zahraničním terčem v historii Bundesligy ligy. Po startu nové sezóny, Plisic v Bundeslige 6 krát, skóroval 2 góly asistuje 1 krát, zatímco v německém poháru také bojoval a dosáhl 1 gólů. 19-letá hodnota společnosti Plisic také po konci minulé sezóny vzrostla o hodnotu 18 milionů eur známým německým "převodním trhem" a nová sezóna hrála dobrou hodnotu Plisic o hodnotě afirmace také vzestup. Chcete-li koupit fotbalové košile Dortmund, Nejlepší Fotbalové Dresy shop má mnoho dresů, z čeho vybírat a kvalita je dobrá.