Messi, který se minulý týden vrátil do Argentinského národního týmu, měl špatnou náladu. Pampas Eagle Two Lianping, v současné době pouze na 5. místě ve světě Jižní Ameriky v předběžném, náhodou bude muset spadnout do další hry nebo nehrát nebezpečí turnaje! Konec národního týmu, zpátky do Barcelony pro víkendovou ligu, Macyova nálada postupně pokračovala a dva synovi hrají, užívají si dobrého rodinného času.Dětské Fotbalové Dresy mají dobré dresy. Messi je skvělá hvězda a je šťastné doprovázet děti.

Na sociální síti své ženy Antonella byla na koberečku propuštěna videoklip Messiho a jeho syna Diega a jeho nejmladšího dítěte. Ve videu poslala Messi dva syny a úplné objetí v lůně, velký syn Diego pevně objal otce. Nejmladší syn nebyl dost silný na to, aby chytil bratrovy šaty na zádech, převalil se na klín a lehl si na koberec. Messi se usmál, ležel šťastně na koberci a hrál se dvěma jeho syny. Lionel Messi fotbalový chlapec.Dětský fotbalový dres Messi Shirt může být ceněna.

Antonella nedávno oznámila těhotenství, Messi bude v příštích několika měsících uvést třetí dítě. Šťastná rodina je nejšťastnější věc pro argentinskou superstar a také minimalizuje hněv a frustraci Messi na hřišti. Messiova přítelkyně, Antonella, vyrostla s Lionel Messi, dětskou milou. Messi, 24. června 1987, se narodil v argentinském městě Santa Fe Rosario, argentinský fotbalista, jako útočník, který nyní hraje na fotbalovém klubu v Barceloně. Messi má často překvapivé překvapení a rychlost je jeho zbraň prolomit linii. Jeho levé a pravé nohy jsou při fotografování extrémně vyrovnané a obratné. Messi má silnou driblovací rovnováhu a vysokou odolnost proti tělu. Messi na úpatí pružného, ​​levé a pravé nohy řezá extrémně silné. Noha Superb Je těžké se vypořádat s kopanim. Volný kop zaznamenal přímo do branky a stal se také jedinečnou scénou v La Ligě. Fanoušci, kteří mají rád Messi fotbalové košile, Koupit Levné fotbalové košile, pohodlné a rychlé.