Dne 4. září dva týmy v soutěži Světového poháru, obrany Maďarska jsou velmi obtížné, často se objevuje široká obrana, rozhodčí neustále vydává varování a karty, ale efekt je velmi malý. V první polovině 27 minut hry byl Coentrao vyřazen z hry soupeřem a po 3 minutách maďarský hráč hit Pepe s loktem a rozhodčí se rozzlobil a poslal červenou kartu. I když existují výhody jejich vlastních kurzů, ale silová mezera mezi oběma stranami je velmi velká, ačkoli maďarští hráči bojují aktivně, ale portugalská strana iniciativy. Je to jen Ronaldo a jeho spoluhráči zjevně nejsou ve fotbalové hře ve státě, obzvláště se svými protivníky.Dětské Fotbalové Dresy mají hodně Ronaldo dresy na svých internetových stránkách. Ronaldo je superstar. Ronaldo je idol mnoha hráčů.

Jako týmová hvězda Ronaldo je maďarským družstvem přirozeně postaráno, i když existují nějaké scoringové příležitosti, ale nikoliv skrz dveře posuvné nebo chycené brankářem soupeře, je zřejmé, že cíl je velmi chudý. Až do druhé poloviny prvních 48 minut Ronaldo konečně pomáhá svým spoluhráčům, aby přerušili mrtvolu, Ronaldo je spoluhráč prošel dalším průchodem, dveře Andre Silva vstřelily, Portugalsko 1: 0 Vést maďarský tým. Konečné skóre skončilo. Děti, které podporují Dětský fotbalový dres Ronaldo se dozvědět o svých dovednostech.

Farronaldo dělal tisk a fanoušky více naději na jeho a maďarské hry, portugalský král řekl, že vítězství týmu je vždy důležitější než osobní cíl: dnes je velmi obtížná hra, oponenti si vzali svůj postoj, také jsem provedl proti nasazení, dovolte mi hrát velmi nepříjemně. Nejsou to však nejdůležitější, pokud tým vyhraje, bez ohledu na způsob, jakým jsem ochoten se pokusit a přijmout. Na tomto webu jsou různé dresy. Vítejte na stránkách Koupit Levné fotbalové košile. Vyberte si portugalský dres a kupte si ho!