26. září zprávy, po posledním kole Ligy mistrů domácí 0-0 remíza Atletico Madrid, Řím musí usilovat o to, aby se ve hře Karabakh fotbalový zápas vzít všech 3 body, aby vyhrál v soutěži neztratí. Římský tým za posledních 7 let nezískal Ligu mistrů. Máme hodně Levné fotbalové dresy. Římský trenér Difrancisco také připomněl, že tým neprohýbá svým soupeřům, když se zúčastnili předvolební tiskové konference.

Difrancisco řekl: "Musíme dát největší úctu našim oponentům a ujišťuji vás, že to nebude jednoduchá hra." Naše technologie mohou být lepší, ale musíme ukázat své odhodlání. Přišli jsme do Baku k vítězství. "Je snadné vyhrát Benevento a Veronu v lize?" Musíme zrychlit tempo hry a pokračovat v pokroku. Nemyslím si, že v Serii A je slabší tým ve srovnání s jinými důležitými ligami. Rozdíl mezi dobrým fotbalovým týmem a slabým fotbalovým týmem byl vždycky. "Máme dva hráče na každé pozici, takže rotace je nutností a všichni dostanou šanci." Koupit od oficiálního internetového obchodu AS Roma Fotbalové Dresy As Roma.

Také přináší nové informace o personálním obsazení: "Chovám se všem hráčům stejně, vzhledem k tomu, že je spousta her, rotujeme určitou roli." Al-Chalavy po období zlepšení, nedávno jsem viděl, že jeho stav je velmi dobrý, bude jedním z předchůdců. Ale jeho postavení je obrovský odtok a každý bude zapojen do rotace. Džeko a Kolarov také vstoupí do soutěže. Má rotace je logická, některé pozice se mohou změnit, ostatní místa zůstanou nehybná, kromě zítřejší Ligy mistrů UEFA mám zvážit další a Milánskou ligu. "Dzeko nebo nehybné?" "Vybral jsem Dzeko, ale tito dva hráči jsou velmi odlišní." Je to levnější koupit fotbalové dresy z Nejlepší Fotbalové Dresy shop. "Použijte své oblíbené jméno a číslo pro přizpůsobení dresu pro celosvětové doručení.