Ve druhém kole týmu UEFA v Lize mistrů v ranních hodinách dnešního rána, Real Madrid porazil Dortmund 3-1 v pryčové hře. Ronaldo vstřelil dva góly ve své hře Real Madrid č. 400, po fotbalovém utkání dostal suvenýr fotbalového dresu a pořídil si fotku se svými spoluhráči. Zvolte své oblíbené jméno a číslo pro přizpůsobení Levné fotbalové dresy. V sezóně 2017-18 tým UEFA Ligy mistrů skupiny H vedl v soustředěnějším fotbalovém utkání na štadióne Iduna Signal Park, který obhajoval šampiony Real Madrid, vyzval tým Bundesligy Dortmund.

V prvních 14 minutách hráč Dortmund posílá kříž z levé strany branky Ramos, aby zvedl obléhací házenou, ale rozhodčí neuložil trest, Real Madrid se vyhnul loupeži. V prvních 18 minutách, Real Madrid vstřelil branku, Cabajar midfield dálkový průsmyk, Bell zakázaný prostor levé levé nohy volejdové dveře uspět, 1-0. Prvních 50 minut, Real Madrid rozšířil skóre, levou stranu silnice s míčem přes obránce Dortmund, vysílal kříže, Ronaldo střední silnice k útoku Dortmund, levou nohou bude fotbal míč soupeře gól 2-0. Dortmund získal v 54. minutě gól v zákulisní situaci, Castro Cross vlevo. Obameyan silniční outflanking, pravá noha luk zasažený výstřel, 2-1. Prvních 79 minut, Real Madrid znovu rozšířil přední hranici, Modric záložník poslal rovnou zástrčku, Ronaldo ve vyhrazeném prostoru správná tajná dohoda, pravá noha malý úhel volley vstřelil dva góly, 3-1. Najdete zde nejlevnější Fotbalové Dresy Real Madrid levně pro dospělé a děti. Nakonec Real Madrid 3-1 porazil Dortmund.

29. srpna 2009 Ronaldo vyhrál svou první hru Real Madrid v madridském 3-2 vítězství nad Bernabeu a vstřelil svůj debutový gól. Po 400 zápasech se stal Ronaldo první brankovým týmem, který zaznamenal 412 gólů, a stal se fotbalistou v historii zahraničních hráčů Realu Madrid, za druhým jen Robertem a Marcelem. Ronaldo má 400 her v kariéře Real Madrid, která zahrnuje 267 španělských zápasů, 90 mistrů UEFA Champions League, 30 králových pohárů, 7 šampionů Španělska, 4 mistrovství světa a 2 evropské Super Cupy. Nejpopulárnější sezonou pro Ronaldo je sezóna 2011-12 a 2012-13, přičemž portugalská hvězda hrála 55krát Galaktickou bitevní loď. Ve 400 zápasech získal Ronaldo 293 vítězství, vyhrál více než 70%, pomohl týmu vyhrát tři ligy mistrů, tři evropské Super Cupy, dva mistrovství světa, dvě La Liga, dva Kings Cup a dva španělské Super Cupy.Levné fotbalové dresy prodejna a prodej fotbalových košil jsou oficiální produkty 100% originálních fotbalových košil a klubů. Rychlé dodání a levné ceny.