V závěrečném kole kvalifikace 2018 v evropské skupině A, Francie získala 2-1 vítězství nad Běloruskem, Glezman vstřelil gól a pomáhá Francii, Girouxu a Saloka pro Bělorusko. Celý stadion zastavil fotbalový zápas, Francie 2-1 Bělorusko, vstoupí do mistrovství světa.Levné fotbalové dresy mají různé národní fotbalové košile.


Prvních 10 minut, Kovalev přední pravá strana s míčem tak zběsile běží do omezeného prostoru, pak jeho levou nohou volley mírně ven z brány daleko post, host z Běloruska k francouzským fanouškům překvapil studený pot; 4 minuty později Digne Přední strana na levé straně, Girouxova hlava Cíl je mírně zkreslený. Prvních 18 minut, Valannes použití roh příležitost Head gól, míč byl brankář letěl z dolní čáry; 20. minut, Coman přední soudu projít, Giroux schopnost potlačit protihráč hlavu hráče, ale míč je rozbitý na paprsku pop, francouzský tým postrádal šanci zlomit deadlock. Prvních 27 minut, Matuidi uprostřed poločasu Sdílení sil, Glenn Seidman jde do levé strany zakázané oblasti a střílí na levou nohu, míč od brankáře mezi nohama přes vrták do branky, francouzský tým v domácí bitva je 1-0 vedoucí. Zde si můžete koupit Fotbalové Dresy Griezmann levně.


Prvních 33 minut, Glezman frontcourt předtím kradne přes míče, Giroux proniknout do zakázané zóny Road a ležet na zemi k levé noze natáčení, míč kolem brankáře vrtat do levého dolního rohu branky, France tým 2-0 vedení . První 44 minut, Kovalev přední pravé šikmé plochy, Saloka Rob ve Valannes tělo před pravým nohama střelba, míč do levého dolní roh bránku, 1-2! První 61 minut, Boritvich 30 metrů nebo tak dlouhé záběry vysoko z paprsku, o 2 minuty později Lemar přední levé šikmé omezené oblasti, Volodeco gól po lopatou lopatou zvedl obležení téměř self-představoval Oolong. Prvních 64 minut, Kanitski na pravé straně zakázaných předních dveří oblasti, nehlídaný Saloka čelí poloprázdným dveřím blízko k pravé noze, ale byl neuvěřitelný, že udeřil míč směrem, Bělorusko chybělo nejlepší šanci na vyrovnání . Prvních 69 minut, brankář Mbape vlevo vlevo, byl brankář lehce zabaven, 89. minutu, platil mimo oblast dlouhého doletu a brankář byl zabaven. Francouzský tým konečně porazil Bělorusko doma 2-1.Levné fotbalové dresy prodejna nabízí nejlepší služby a levné ceny. Chci, abys tady nakupoval!