Bayern Mnichov oficiální oznámil, že oficiální jmenování Heynckes jako trenér týmu trenér, jako smlouva fotbalový trenér do 30. června 2018. Oficiální stránky Bayernu Mnichov zveřejnil, místní čas 9. října, Heynckes oficiálně nastoupil do úřadu, asistent je Herman a Grande, dva smlouva osoby je 30. června 2018 konec. Kvůli špatným známkám a špinavé šatně Bayern vyhnal Carlo Ancelotti a pak začal hledat fotbalového manažera. Koupit nejpopulárnější Levné fotbalové dresy online. Jakmile bylo konečné potvrzení, že bývalý trenér Dortmund Tuchel. Nebylo možné dosáhnout dohody s Tuchel, Bayern konečně kontaktoval důchodce Heynckes, moře hezký po pečlivém zvážení rozhodl se vyjet jako fotbalový manažer.

72-letý Heynckes, který trénoval v Bayernu Mnichov 3krát poprvé v letech 1987-1991, byl krátce druhý v roce 2009 jako fotbalový manažer a třetí v letech 2011 až 2013. Třikrát jako trenér , Heynckes byl nejúspěšnější ve své třetí koučovací zkušenosti, a v sezóně 2012/13 vedl Bayern Mnichov vyhrát tři tituly, včetně Bundesligy, Německého poháru a Ligy mistrů, po kterém on oznámil jeho odchod do důchodu. Starý trenér bude mít na starosti Bayern Mnichov až do konce sezóny a on bude odejít do Ming Xia bez překvapení. Heynckes obeznámen s mnoha hráči v Bayernu Mnichov, jako jsou Neuer, Muller, Franck a Arjen Robben. Dále bude Heynckes týmem, který se připravuje na domácí zápas Bayern proti Freiburgu.Fotbalové Dresy Bayern Munchen levně je kvalitní a používá vaše oblíbené jméno a číslo pro přizpůsobení dresu.

Hovoříme o fotbalovém manažerovi a Heynckes řekl, že je to všechno kvůli lásce Bayernu: "Nebudou se vrátit do klubů na světě, s výjimkou Bayernu, to je moje srdce oblíbené." Já a můj koučovací tým vynaloží největší úsilí na to, aby fanoušci viděli úspěch fotbalu. Těším se na tento náročný úkol. "Když si koupíte fotbalovou košili na Levné fotbalové dresy prodejna, existuje spousta možností a máme také rychlé doručení a levnou přepravu!"