Místní média uvedly, že Manchester United byl přesvědčen o obnovení smlouvy s Fellaini a že obě strany by mohly podepsat dvouletý obchod. V této sezóně hraje Fellaini dobře a stala se jedním z nejdůvěryhodnějších hráčů manažera Spojených států Jose Mourinho a důležitou roli pro Reds. Jeho smlouva s Manchesterem United však vyprší v příštím létě. Zprávy z médií uvádějí, že vynikající výkon Belgičana Fellaini v této sezoně způsobil, že Manchester United chce obnovit svou smlouvu a obě strany zahájily jednání o smlouvě. Na hřišti se Fellaini nejenže může objevit v pozici nižšího polopenze, ale také může být hostujícím centrem, v efektivitě období Manchester United, Belgie Fellaini má mnohokrát klasický moment záhlaví, pomocí jeho výšky a odrazu. Pro fanoušky, kteří mají rádi fotbal a Dětské Fotbalové Dresy. Podle Mourinhoových slov se Fellainiovi moc líbí.

Letos v létě Manchester United aktivuje smlouvu Fellaini na další rok, ale Fellaini bude moci začít kontakty s dalšími kluby od příštího ledna, takže pokud Manchester United chce obnovit své smlouvy, musí si pospíšit. Oznamuje se, že Manchester United poskytne Belgičanům novou dvouletou smlouvu, včetně jednoročních práv na obnovu priorit. Hodnota Fellainiho do Manchesteru United a význam Jose Mourinho způsobili, že Manchester United chtěl uzavřít novou smlouvu a je zřejmé, že jeho nová smlouva by mohla trvat 2 roky s prioritou třetího roku. Vysoce kvalitní Dětský fotbalový dres Real Madrid se prodávají a mnoho fanoušků to líbí.

Při absenci Pogbyho zranění se Fellaini stal klíčem k Manchesteru United s fanoušky a prestižními lidmi, kteří chválili jeho dobrý výkon. V této sezoně získal 4 body pro Manchester United a dokázal se dostatečně osvědčit.Koupit Levné fotbalové košile koupit levné fotbalové obleky online, rozumné ceny, vítáme na objednávku vysoce kvalitní Levné obleky fotbal.