Globální autorita pro webové stránky o fotbalových zařízeních Intelligence dnes odhalila koncept designu Barca 2018-19 v domácím prostředí Jersey. Vidíte, že červené a modré pruhy se opět stanou normálními tvary a interval je úzký. Barcelona v nové sezoně dresy budou navrženy tak, aby se změnily, ve srovnání s barcelonskými dresy, design další sezóny Barcelona Jersey zpět na červené a modré bary na. Dětské fotbalové dresy komplet fit dětské oblečení.

A Barcelona nové sezóny domácí dres s míče kalhoty a punčochy budou tmavě modré, jak brzy jak v roce 1998 se stal Barcelona Jersey sponzorem, v době Barceloně domácí košili kalhoty a ponožky jsou to blízko k černé tmavě modré. Barcelonský příští sezónní Jersey s sezónou 2011/12 v Barcelonském dresu je velmi podobný, ale obě sady dresů rozdíl je hlavně odrazem v šortkách na, nové sezóny Barcelona Jersey šortky, barva bude hlubší, dokonce i v blízkosti černé . Při pohledu z konceptu postavy vidíme, že v příští sezoně budou dresy v Barceloně navrženy svislým pruhem a pruhy budou širší, ramena v temnějším hloubce, míčové kalhoty a ponožkové koule budou mít a ramenní část stejné barvy. Podporujte Barcelonu, vybírejte Dětský fotbalový dres Barcelona dresy.

Barcelona 2017-18 sezóna druhá pryč Jersey úvod. Nové barcelonské druhé tričko Jersey, šortky a ponožky s kuličkami používají hnědou prezentaci, dresy na ramenou a Swoosh výběr jasně oranžové, hrudní Rakuten reklama je konvenční bílá. A druhý velký pařížský dres, stejný barcelonský dvojdílný dres se také podrobně zabýval designem ramen, dekorativní detaily podobné mozaice vzdávají hold slavným stavbám města Barcelony. Jméno a číslo hráče budou také používány v produkci Orange, zatímco v zadní části níže uvedených čísel představují klub a městské "Barça".Dětské fotbalové dresy s potiskem, kontaktujte nás, budeme co nejvíce co nejvíce levně.