Zprávy z médií, Fulham vlevo zpět Ryan Sese Nyon je Tottenham v levé zadní pozici první osoby, tým chtěl koupit ho připravit, aby Danny mohl odejít. Podle zpráv, i když se Danny zvedl a vlny snížil Tino, se vztah zlepšil, ale stále je nejisté, zda 27letý stráž bude hrát Tottenham Hotspur na dlouhou dobu. Nedávno dvě Premier League, Ross nevstoupil do seznamu týmů, hlavní Shuai vlna řez Tino řekl, že to bylo, aby chránil právě od zranění kolena zotavující hráči. Koupit levné fotbalové košile a Dětské fotbalové dresy komplet.

Tottenham Hotspur se staral o Sese Nyon více než rok, v uplynulých třech po sobě jdoucích termínech, s Tottenham Hotspur na dotaz. A Tino sám byl fanoušci Anglie U19 "fanoušci", narozený v roce 2000 on, v poslední sezóně obsadil Fulham první tým ve správné pozici, a podepsal první profesionální smlouvu v životě. Poskytování všech nejnovějších Dětský fotbalový dres Tottenham Hotspur.

Jediný rok se 17letá Sese Nyon stala Anglií čtyřmi úrovňovými liga první hattrick po 00 hráčů, to je také on reprezentoval Fulham hrál v 50. hře. 2000.5.18 narozen v Londýně, Anglie, Anglie fotbalista, terénní šéf úrovně levý obránce, nyní hrát v britské koruně Fulham fotbalového klubu.Dětské fotbalové dresy s potiskem, je internetový obchod zaměřený na prodej dresů s vysokou kvalitou, včetně dětských fotbalových dresů.