V Juhoamerickém finále Liberation Cup posledních pár dní zvítězil gremio o historii třetího finálového šampionátu a on také vyhrál šampióna, mnoho mezinárodních fotbalových přenosů velkých hvězd řekl, tento tým šampionů má spoustu hráčů technické dovednosti jsou velmi dobré a získali šampióna, ale klub si musí být vědom toho, že tito hráči určitě budou týmy evropských gigantů. A někteří z nejlepších hráčů ve finále, Arthur, se předpokládalo, že se brzy připojí k Barceloně.Dětské fotbalové dresy komplet mají různé země fotbalové košile.


To je obrázek po pátečním setkání s jeho makléřem, fotografie se také objevila v oblasti jižní Ameriky je zodpovědná za kontaktování hráčů Barcelona Andrea Curie. Na obrázku je člověk jako Xiao Luo, syn jeho bratra. Artuš a synovec Ronaldinho stál v kandatu Andre na obou stranách. 21tiletý Arthur - Melo Barcelona, ​​ve finále ve středu ve finále Libertadores vyhrál nejlepšího hráče v publiku. Ačkoli byl po skončení přestávky zraněn, Gremio, který hrál za něj, porazil svého soupeře, aby vyhrál šampionát. Dětský fotbalový dres Barcelona, nasadit svého hrdinu nosit košili a během sezóny celou cestu k podpoře vašeho týmu.

Všichni víme, že v obou finále Juhoamerického osvobozeneckého poháru si Andre Coury v barcelonské hře pozoruje hru na místě. Zpráva, že by měl zkoumat Arthura v závodě, ukázal, jak výsledky všichni víme, jeho grêmio vyhrál šampionát, Arthur také slavně vyhrál cenu nejlepšího hráče. A Barcelona je nyní velvyslanec Ronaldinho, když Ronaldinho poprvé začal, to bylo v Gremio, ačkoli pozdě se vracet do Brazílie k kopnutí míče, když volba je flamenco a nemají na výběr Gremio, ale malý vztah Luo A a Gremio je stále velmi dobrý.Dětské fotbalové dresy s potiskem, kontaktujte nás brzy, těšíme se na spolupráci s vámi.