Gennaro, který se poprvé po tiskové konferenci ujal úřadu, řekl: "Bonucci je fotbalový kapitán a budoucí kapitán fotbalu. Včera jsem se setkal s několika zástupci hráčů. Vidím, že všichni mají velký zájem o práci. Chci, aby byli všichni schopni udržovat jednotu, dodržovat disciplínu a jsou velmi odhodlaní to udělat. Jsem ochoten, kvůli mým spoluhráčům nedopusťte obtížných překážek, odvážně vpřed, doufám, že to dokážou, musí si navzájem pomáhat. "" Suso (je to nejlepší z mého hráče) . Říkají, že může hrát pouze pozici (na pravé straně silnice), chci to vidět, není to tak. Také bych chtěl vidět, proč se Casey nelíbilo, že poslední sezóna způsobila spoustu místa. On a já se nám líbí? Jeho síla silná mnoho, také mají větší dopad, skóroval také více než já. On je teď nejvíce jako moji hráči, ale myslím si, že v současné době potřebujeme více hráčů bez duševních problémů. "Z nejlepšího fotbalového obchodu, který koupil Dětské fotbalové dresy komplet, celosvětové doručení.

"Pokud jde o Silvu, má sílu, i když jeho výkon není příliš dobrý, má také velmi trh. Musí se zapojit do týmu, někdy dělá dobro, ale je mimo týmu, není pochopení a spoluhráči. Viděl jsem hodně tréninku a nebude moci jít s jinými předními hráči. "Nikdy se nevzdává, je plný vášně, potřebujeme více takových hráčů." Další protivníka AC Milán je Benevento, Gennaro řekl: "Serie A nemá snadnou hru, musíme udělat nejlepší příležitost." Dětský fotbalový dres AC Milan, my Vám rádi poskytneme jakoukoliv pomoc.


"Máme k dispozici pohár UEFA a také kopat italský pohár, milánské fotbalové košile mají svou váhu, nemůžeme na to zapomenout. Doufám, že vědí, že výhry a negativní mezi mezerami jsou velmi velké, pokud ztratíte, pak musíte být ve spálených srdcích. "" Stále ještě můžeme vyhrát dalších 72 bodů. Vím, že mě to každý nemá rád, ale vím, že můžu dát mému týmu co přinést. Cítím, že hra se nezměnila, když jsem se vydal na hřiště, stále mám pocit, že mám pocit brnění a mých hráčů z doby. Někteří hráči hrají klíčovou roli, ale musí za to zaplatit. "Dětské fotbalové dresy s potiskem, můžeme použít požadované jméno a číslo vlastní tričko.