Bývalá hvězda Liverpoolu Ricky Lambertová si myslí, že by červená armáda měla v létě prodávat Coutinho. 35letý hráč se stýkal s týmem poté, co se přestěhoval z Southamptonu do Liverpoolu. Liverpool odmítl v létě, kdy Kutigno podal žádost o převod, odmítl Barcelonu pronásledovat Coutinho. Poplatek za transfer je 114 milionů liber. Zatímco Lambert věří, Liverpool by měl nechat Coutinho sledovat své vlastní cíle.Dětské fotbalové dresy komplet mají různé země fotbalové košile.

V televizním pořadu Lambert řekl: "Byl to krásný chlapec, miluje fotbal a požadavky pro něj jsou celý svět. Už zaplatil za Liverpool všechno. "" Pokud opustí klub, budu velmi smutný, jsem mu velmi vděčný za to, že klub udělal všechno. V létě odejít, nedokážu si představit žádný důvod, proč Liverpool bude za 1 měsíc prodat. To nedává žádný smysl. "I když v tomto týdnu turnaje Ligy mistrů Evropy nosí kapitánskou bandáž a současně v hokeji představují také hat-trik, Felipe Kutty neo se ale stále chystá vstoupit do Barcelony. Pokud se transakce uskuteční v létě příštího roku, pak Liverpool bude mít dost času najít alternativní kandidáty. Poskytujete levnou Dětský fotbalový dres Liverpool, nejrychlejší dodací rychlost.

"Možná budu mít pochybnosti o převodu Coutinho, ale myslím si, že Liverpool by ho měl nechat odejít, protože chce převést." Barcelona letos připravilo tři nabídky pro Filipe Coutinho, oba však Liverpool odmítli. Brazílčan chce dostat záruku od vrcholu týmu, aby mu umožnil přesunout se do Barcelony. Takový závazek umožní Felipe Coutinho soustředit se na zbytek sezony a poté bojovat ve Španělsku.Dětské fotbalové dresy s potiskem, a během sezóny celou cestu k podpoře týmu.