Islandský obránce Johanneson řekl, že chce, aby Messi přinesla 23 zápasů na zápas, aby si všichni mohli dostat Messiho košili. Johanneson v přijetí argentinského rozhlasového rozhovoru řekl: "Je to trochu strach bojovat s Messi. Koneckonců, je to nejlepší na světě. "Dětské fotbalové dresy komplet mají různé země fotbalové košile.

"Je jasné, že každý z nás chce změnit Messiho fotbalovou košili, stejně jako já. Určitě mu dá fotbalovou košili prvnímu člověku, aby mu požádal, tak jsem chtěl mluvit s Messi a říct, 23 fotbalových košil na hru, aby se každý z nás mohl změnit na fotbalové košile, není problém s hráčem, který nehrál. "Jak se bránit Messi? Johanneson dává své myšlenky: "Jsem trochu nervózní, protože Messi je nejlepší světový hráč. Ale jsem velmi šťastná, že mohu a Island společně vytvářet historii. Bude to poprvé, kdy jsem viděl Messiho, ale jakmile je na hřišti, není žádný fanoušek idolů. "Dětský fotbalový dres Messi, z nejlepších fotbalových obchodů koupit fotbal dresy Levné. Celosvětové doručení.

O Johannesonovi řekl, že "můžeme porazit někoho a budeme tvrdě usilovat o to, abychom to dosáhli, můžeme vidět 2016 mistrovství Evropy ve fotbale, co jsme viděli, není to náhoda." Johannes konec, že ​​Argentina slabí: Island může porazit každého soupeře. Chceme vynaložit veškeré úsilí na nalezení argentinských slabostí. Myslím, že slabost Argentiny je pravděpodobně Obrana, myslím celou obranu.Dětské fotbalové dresy s potiskem, určené k prodeji dresy z, včetně fotbalových dresů dětí.