Paulinho fotbalové košile se nacházejí na třetím místě v Barceloně, není to překvapující, protože po příjezdu do Barcelona s transferovým poplatkem ve výši 40 milionů eur získali Brazilci důvěru Valverde krok za krokem, zahraniční média obecně předpovídají, že bude hrát v národním derbu prvním hráčem. V současné době Paulinho hrál ve výkonu španělské fotbalové ligy, můžeme vidět, skóroval šest gólů, nejvyšší počet gólů zaznamenal v španělské fotbalové ligové záložník, Jeho cíle v týmu za pouhých 14 gólů Messi a 9 gólů Suarez. Ve španělské lize fotbalové ligy, dokonce více než C Luo, Geliziman, Bell a Benzema top útočník.Dětské fotbalové dresy komplet, máme nějakou lásku k dresu mladých fanoušků.

Ostrým kontrastem je to, že když Paulini právě přišel do Barcelony, média a fanoušci zpochybnili, že hráč z Super League v Barceloně může být vyřešen, takže fanoušci nejsou o něj optimisti. Poté, co Pauliniao formálně vstoupil, prodával se na jeho čp. 15 fotbalových košilích nešťastný, den jeho smlouvy s Barcelonou, vlajková loď skutečně neprodávala košili. Tento brazilský mezinárodní debutový ceremoniál, jen 2 000 fanoušků, kteří se zapojili do tábora Camp Nou.Dětský fotbalový dres Barcelona, vyberte si vlastní jméno a číslo v tištěné košili. Prodáváme pouze 100% autentické dresy a pro nás všechny dresy dostupné vlastní možnosti.

Za dva dny, než Pauline vstoupil do Barcelony, koupil fotbalový košil jen jeden fanoušek. Ale nyní Paulinho dokončil období dobytí, stal se jedním z nejoblíbenějších fanoušků Barcelony, barcelonský dres se přirozeně stal horkým předmětem. Dnes v Barceloně konečně uvědomil svůj sen. V debutu Bernabeu je to, jako Luis - Suarez může střílet míč k jinému cíli, stejně jako Messi může být jeden po jednom kontaktu před a po poli.Dětské fotbalové dresy s potiskem, přizpůsobte si svůj fotbalový kit s vaším oblíbeným hráčem.

 

Paulinho-fotbalove-kosile-prodeje-Barcelona-se-umistil-treti