V posledním zápase Chelsea 3: 1 v Huddersfieldu, William, dvakrát pomáhá jednomu cíli vytvořit tři cíle sám, hrál velmi dobře. Řekl po fotbalovém utkání, sám v Chelsea velmi šťastný, a vy nechcete odejít. "Doufám, že ne! Jsem šťastná a fanoušci se o to nemusí bát. Byl jsem šťastný po celou dobu v Chelsea, jsem z celého srdce zamilovaný do tohoto klubu. Jsem opravdu šťastná. "Získáte ty nejlepší slevy a nejlepší Dětské fotbalové dresy komplet.

S odvoláním se na to, že Chelsea má několik neúspěchů, kteří čelili West Hamu, Crystal Palace a dalším týmům, řekl William: "Cítíme se špatně, když ztratíme tyto zápasy. Pokud tým chce soutěžit o šampióna, Neviděli jsme to, co jsme si zasloužili V těchto fotbalových hrách jsme nehráli dobře. "Pokaždé, když hraji, když máte touhu dělat to nejlepší, snažím se pomáhat týmu, vykopnout svůj nejlepší výkon, pokusit se zlomit dveře a vysílejte asistované akce. "Huddersfieldova hra byla společně se svými kamarády, abych to udělal." Zvolte Dětský fotbalový dres Chelsea, během sezóny celou cestu k podpoře svého týmu.


"V boji proti West Ham jsme ztratili míč, jakmile jsme začali, po požadovaném cíli je velmi obtížné, protože byli v oživení obrana. Pracovali jsme tvrdě, ale opravdu tvrdě. Myslím, že po tom musíme mít dobrý plán, jako je víkend a kickballová hra Southampton. Tentokrát jsme doma, musíme vyhrát. "" Prostě se musíme soustředit na náš výkon na poli, zapomenout na ostatní věci. Jsme Chelsea, jsme bohatý klub, vždy chceme vyhrát každou hru. V sobotu jsme hráli špatnou hru, ztracenou ve West Ham United, ale ve hře Huddersfield, když jsme situaci zvrátili a hráli jsme velmi dobře.Dětské fotbalové dresy s potiskem, přizpůsobte si svůj fotbalový kit s vaším oblíbeným hráčem.