Přestože se jedná o půl minuty v této sezoně, spekulace a pověsti o Barcelona 2018/19 jersey sezónu začaly. Španělská média odhalila ve zprávě příští sezónu Barcelona tričko nevydává fotky. V červenci loňského roku odhalil World Sports Daily fotbalovou košili v Barceloně příští sezónu bude 10 sad modrých prutů a červených prutů oddělených od ostatních kompozic, tmavě modré kalhoty, které zvykly vzdávat hold 10 okresům Barcelony, tento design má byl v Footy Nejnovější zpráva o titulcích byla potvrzena.Dětské fotbalové dresy komplet s různými národními fotbalovými košilemi.

Jedná se o jeden z nejslavnějších obleků, protože to je první dojem z barcelonského týmu, můžete jasně rozlišit 10 pruhů míče a detaily vlajky za krkem. Barcelona tílko příští sezóny bude používat vertikální pruhy design, a pruhy širší, tmavší ramena tmavší, míče kalhoty a ponožky se stejnou barvou a ramenními díly. Dolní část těla s tmavší barvou než designem bundy připomíná sezónu Barcelona 1998/99 až sezónu 2001/02.Dětský fotbalový dres Barcelona, zde najdete oblíbené fotbalové košile vašeho oblíbeného týmu.

Nadpisy footy říkají: "Symbol kostýmu není to, co hráč vypadá na hřišti, ale jak Barcelona fanoušci skutečně chápou způsob, jakým nosí míč." Ve srovnání s domácím košile v této sezóně, běžně používané na stejné šířce, rovnoměrné svislé pruhy, a užší než v minulosti. Kromě toho, fotbalové košile v barvě a ve stejné sezóně, použití námořní modré, uvnitř límce s Catalan Pattern Design, rukávy téměř vše-modrý design.Dětské fotbalové dresy s potiskem, máme pro děti různé fotbalové košile.