Od příjezdu do Liverpoolu jsme se s rodinou a já cítili vítaní a tady jsme se stali spousty přátel. Všichni cítíme kouzlo klubu a fanoušky ve hře a v našich životech. Doufám, že Liverpoolu budu mít na oplátku dobré vzpomínky. Po vstupu do Liverpoolu jsem se dozvěděl o velikosti a historii klubu a to, co jsem se zde naučil, je, že nemá stejného ducha. Má svou osobnost a charakter. Opustil jsem Liverpool, protože Barcelona byl můj sen. Liverpool je můj sen, je to štěstí, že se to stalo pravdou, dal jsem mu pět let v mém životě. Získáte nejlepší slevy a nejlepší Dětské fotbalové dresy komplet.

Kariéra hráčů je velmi dlouhá, stejně jako efektivnost toho samého pro Barcelonu, Barcelona je také doufám, že zkušenosti, a mám to štěstí, že to udělat. Chci, aby fanoušci pochopili, že procházení něčeho nového neznamená, že oni a klub jsou méně důležití, a nic vás nezvládne v mém srdci. Clope a týmu přeji jen štěstí a úspěch ve zbytku sezony a v dalších letech. Je to skvělý tým a oni se zlepšují. Existuje příliš mnoho lidí, kterým chci poděkovat, ale nemohu jmenovat každého z vás.Dětský fotbalový dres Liverpool, pro fanoušky Liverpoolu, kteří mají rádi fotbal a fotbalové obleky.


Díky všem členům klubu jste byl součástí mého života v Liverpoolu a já vám chybí. Díky klubovému šéfovi jste tak těžké doufat v úspěch, děkuji podpisu oddělení, dali jste mi důvěru, že mě přivedu sem, takže jsem tolik sklízel. Rád bych poděkoval každému z vás za poděkování, že jsem někdy spoluhráči a nyní spoluhráči, vy jste vyrostli ve fotbalové hře a v životě. Bez tebe nemůžu mluvit o všem, co jsem dosáhl.Dětské fotbalové dresy s potiskem, naše dresy obsahují národní dresy a klubové dresy.