Manchester City zpomalil, když se fanoušci domnívali, že byl zraněn v Gusu a Debrauone si nebyl jistý, zda se má vrátit, ale David Silva se okamžitě vrátil. Hlavním herním případem Manchester City je také snadno vyhrál Waterford a pokračuje v čele anglické Premier League. Získáte nejlepší slevy a nejlepší Dětské fotbalové dresy komplet.

Na výhře na Crystal Palace se také vyhraje týmová vítězná šňůra, ale když fanoušci chtějí, aby se Manchester City nezastavil, tým Guardiola znovu ukázal, že král dominuje. Samozřejmě, toto a dva hlavní hráči Okamžité oživení má hodně co dělat, v posledním období podezření na zranění Debra Aune a nic vážného, ​​předtím, než chybí rodinné problémy Silva se také vrátil k prvnímu vzhledu hráče, je to dvojjádrové vynikající hra Manchester City nastavila etapu v počátečních fázích hry.Dětský fotbalový dres Manchester City, dát na svého hrdinu nosit košili.


Ačkoli tým utrpěl některé zranění, ale Manchester City dobře strávil, lze říci, že v této sezóně je Premier League Manchester City těžké najít protivníky, konec konců, 15bodové vedení je velmi obrovské, ostatní týmy Je téměř nemožné doopravdy dohonit, teď je těžké mít tým může porazit Manchester City, Navíc, kromě města Heatusiwutaike neovlivnil zranění sestavy, tento tým je obtížné porazit.Dětské fotbalové dresy s potiskem, vyberte si vlastní jméno a číslo v tištěné košili.