Dvacáté první kolo španělské fotbalové ligy, Lionel Messi v zápase proti Betisovi, nejen 2 góly a 1 průchod, ale je zde mnoho překrásných průlomů. V "Marca" vyšetřování byla Messi absolutní nejlepší fanoušci vybraní jako aktuální kolo nejlepšího hráče a Messi matka Newell starý chlapec také představil speciální košili.Dětské fotbalové dresy komplet, rádi Vám poskytneme jakoukoliv pomoc.

Messi vyhrál volby v aktuálním kole špičkového hráče ve Španělské fotbalové lize, Messi získal celkem 77% hlasů, výhoda je zřejmá. Real Madrid obránce Nacho vstřelil dva góly, pomáhá Realu Madrid vyhrát La Coruña, ale vyhrál pouze 15% hlasů, Real Madrid hvězda Bell a Barcelona útočník Suarez vyhrál 4% hlasů. "Marca" uvedla, že v této sezóně španělská fotbalová liga zastaví současný čas, současný cíl většiny hráčů a hráčů na světě, Messi získala uznání světa znovu, dokonce i fanoušci oponentů Betisu, kteří mají plody západního potlesku , je to jeho souhlas.Dětský fotbalový dres Messi, poskytujeme nejlepší služby a rychlé dodání.


Messiův mateřský tým Newell starý chlapec vydal speciální košili, Messiho jméno a 10. bylo vytištěno na hrudi. Messi od roku 1994 do roku 1999 v novém školení a soutěži starých kluků Newell, se připojil k Barceloně v roce 2000. Lionel Messi řekl, že je to dětské přání pro staršího chlapce Newella, Messiho syna také překročila triko Newell Old Boy. Newellův starý chlapec také vytiskl slogan na košili Messi: "Vaše přání je náš sen", vyjadřující naději, že se Messi může připojit k Newellovi starému chlapci dříve, než odešel do důchodu.Dětské fotbalové dresy s potiskem, hrdý na to, že nosíte své jméno a číslo na zádech.